Pastor gjerman

Shitet nga: shaban 07 Nën 10:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Kafshet shtëpiak : Qen
eshte pastor german mashkull shum i mir per me rujt shpin mosha oshte 2 vjet thmin nuk i nguc osht i shtir po nese sju tutesh nuk te nguc per ma shum kontakton ne numrin e dhene dhe
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim