Pit bull

Shitet nga: Arber 15 Shk 22:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Kafshet shtëpiak : Qen
Mashkull 2 vjec qen lufte dhe per shpi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim