Pitbull

Shitet nga: Endrit 12 Nën 14:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Kafshet shtëpiak : Qen
Shes Pitbull Rednose 100%
Race e pastert
Mund ta shihni Baben dhe nanen ne foto
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim