Pitbullat 1muaj e gjys mashkull dhe femer

Shitet nga: Pitbull 1 mujash mashkull dhe femer 25 Nën 08:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Kafshet shtëpiak : Qen
Shiten kelysjat 1 muaj e gjys mashkull dhe femer rac e paster te bukur te pastruar nga parazitet e mbrendshem dhe te jashtem klysht posedoj edhe pedigre te brezit familjar qmimi i volitshem 130 euro te dyt.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim