Pitbullat

Shitet nga: dini 18 Gsh 19:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Kafshet shtëpiak : Qen
Shiten klyshqit e races pitbull gjak shum i mir jan 3 femra dhe 2 meshkuj mosha 1 muj e 8 dit te lindur me 02 / 07/ qmimi per mashkull 120 ndersa per femer 100 muni me kontaktu edhe ne viber 044838135
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim