Qen (Femer) Pitbull

Shitet nga: Blin 11 Pri 16:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

110 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Kafshet shtëpiak : Qen
Shes Qenin(Femer) Pitbull i ka 1vjet apo me shum a me pak nuk e di , nuk esht e vaksinuar , atu te hunda e ka bo me lloq nuk ka kurgjo , esht e mir per me ru shtepin , si hin dikush i pa njohur leh . Ktu e foto ka qen pak e lodhur veq sa e pata lidh edhe nxeht edhe syt e mbylur pak sepse dielli i pengonte . Kush esht i interesuar 044 676 - 393 dhe ne FB:https://www.facebook.com/bucci.cs Faleminderit per mirkupim :) Ka mundesi per pak lirim :)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim