Qen PitBull

Shitet nga: Mendrit 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Kafshet shtëpiak : Qen
Shes 2 klysh raca PITBULL\\\\\
1 Mashkell dhe 1 Femen \\
Mosha : 2 muaj \\
Ne foto gjinden edhe Prinderit e klyshve
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim