Qen pitbull

Shitet nga: Isuf 18 Mar 20:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Kafshet shtëpiak : Qen
Shes nji qen dhe klysh pitbull Qmimi 120 Euro idiskutushem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim