Qen raca:pittbull rednose

Shitet nga: Xxxxxx 21 Pri 21:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Kafshet shtëpiak : Qen
Gjinia femen
Mosha 3 vjet
Posedon librez te vaksinimit
Shum e urt ndaj antareve te fmiljes e hjeshme dhe shum e shendetshme, rojse per oborr.
Qmimi i diskutushem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim