Shes zagare shpezesh

Shitet nga: Mentor Bugujevci 21 Jan 21:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Kafshet shtëpiak : Qen
Shes tre zagare, nje mashkull gjerman Brak po ashtu edhe ferma Brak gjerman, dhe nje femer anglez Brenton. Jane te vaksionuar, i marrin komandat. Jane shume te ndegjueshem. Dhe kane nga nje vite e gjysem. Cmimi per zagarin mashkull eshte 250 euro, per zagarin femer Brak 150 euro, dhe per ate Brenton 150 euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim