Shitet

Shitet nga: armend 12 Shk 15:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Kafshet shtëpiak : Qen
Shitet Femna Pastor gjerman Boj ndrrim edhe me pitbull,Terrierr,Pula dhe qura Mosha i ka 1 vjet w 3 muj Pres Blers Serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim