Terrier mashkull

Shitet nga: ********** 29 Shk 18:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Kafshet shtëpiak : Qen
Shitet Terrieri gjinia mashkull ka 7 muaj me pedigre osht shum i mir per gjueti dhe per oborr per me shum informata 045 892 050
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim