pitbull femer

Shitet nga: blond 19 Sht 16:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Kafshet shtëpiak : Qen
shes dhe ndrroj pit bull femer 4muj black nose osht shum i mir per lufta per oborr per krejt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim