shes shotat

Shitet nga: genc 13 Dhj 14:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Kafshet shtëpiak : Shpendë
Shes shotana dhe shotat ka 10 ero copen
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim