plluma

Shitet nga: Endrit 06 Nën 14:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Kafshet shtëpiak : Të tjera
i kuqi dhe i zi jon qift ndersa i tjetri osh mashkell pa qift
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim