Biblioteka elektronike per studentet e Mjeksise

Shitet nga: Libri 11 Sht 08:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Shitet Biblioteka elektronike e perbere prej me shume se 300 titujve ne gjuhen angleze.Materialet jane unike dhe nuk mund te gjinden askund ne Kosove.
Po ashtu keto materiale mund te ruhen edhe ne ipad dhe tablet qe perkrahin formatin pdf
Cmimi per komplet materialet te ruajtur ne DVD eshte 100 euro.Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim