Tell me more chinese,spanish,german,english,fren..

Shitet nga: Kursi 21 Tet 11:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
TELL ME MORE eshte nje program i sofistikuar per mesimin e gjuheve te huaja ne nivelin fillestar ,intermediate ,dhe te avancuar. Gjithqka qe ju duhet eshte instalimi i programit ne kompjuterin e juaj ,nje mikrofon dhe asgje tjeter.
Ofrojme programet per kurse te gjuheve:
Angleze
Germane
Italiane,
Franceze,
Spanjolle,
Kineze ,dhe
Japoneze.
Per secilen gjuhe cmimi kushton 25 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim