Biciklet.

Shitet nga: Valon Mjekiqi 13 Nën 12:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
: Biçikleta
Kjo biciklet eshte shum e mire, e pa perdorur vetem 1 jave,dhe te gjitha paisjet apo veglat i punojne.Bicikleta ka kushtuar 444$ ne Gjermani.Un jam ne gjermani por mundem qe ta dergoj me poste ne KOSOV,kontaktoni ne viber apo Tango: +49 173 3206160
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim