Biciklet bergamont

Shitet nga: besnik 10 Mar 14:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
: Biçikleta
biciklet markes bergamont viti 2015 me disqe para mbrapa dhe me amoetizer para dhe ne shal amortzer special dhe me bllokad ne amortizer te par me ule. diamont. 8.0 si kjo biciklet ere sallon bikletav kushton 2600 er
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim