Bicikleta

Shitet nga: Bicikleta 07 Maj 21:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
: Biçikleta
Shiten bicikleta dhe tv LCD te importuara nga zvicrra qmimet nga 50 deri 390 gjendem ne sllatin afer aeroportit nr per kontakt 044-140-208 dhe ne viber +377-45-570-849 BMX alumin 115€ bicikleta per femij me rrota 12" 45€ me rrota 16"50€ me rrota 20" 60€ Skuteri rodeo 150 kubik me dogan te paguar 650€
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim