Biciklete !!

Shitet nga: Sport 20 Sht 20:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

99 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
: Biçikleta
Shes bicikleten ne gjendje shume te mire...Biciklla eshte e firmes sport e cila eshte ne gjendje 100m ti kaloje per 6-7sekonda dhe arsyja e cila e shes eshte sepse kam 2 te tilla si dhe e nderroj me Iphone 4 apo dhe samsung s3...Per me shume info mundë te kontaktoni ne nr 049-457-075.!


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim