Shirita vrapues( traka) dhe paisje tjera

Shitet nga: blendi 14 Jan 23:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Fitnes/Ushtrime
Bejm rregullimin e paisjeve te fitnesit me elektronike:
shiritat ,bicikllat
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim