BLEJ DETEKTOR TE METALEVE

Shitet nga: Detektor i Metaleve 06 Jan 21:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

195 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Kampim dhe aktivitete në natyrë
Blej detektor te metaleve te perdorur por ne gjendje te mire pune,Markat e preferuara Garret ose Fisher F2 .te interesuarin te lajmrohen ne email,


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim