Ski me shumic dhe pakic

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Mali Sport Mavrov 24 Dhj 23:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Sport dimëror/ujor
pershendetje adhurus te skiimit ju informoj se ne qendren e skiimit Mavrov Maqedoni gjendet duqani jon ski me shumic dhe pakit helmeta siza ski imi me qmime mete lira ne vendet tona sidhe ski rent fol vlla shqip sepse shqipja neve nabashkon kontakt tel +38970574407 Mali Sport qenra e skiimit Mavrov ju mirpresim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim