Skija dhe thes boksi

Shitet nga: urim 13 Mar 12:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Sport dimëror/ujor
skijat jan te reja te mdhaja jan 1.80 metra te ardhura nga zvicrra
dhe thesi i boksit asht i mir i mbushur me zall dhe boksi u ardh prej zv

e ndrroj me mini kros skupter ose naj telefon te mri flm
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim