2 bilardo

Shitet nga: Mentor 28 Gsh 21:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 000 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Sport me top
Shes bilardot (me gjith topa dhe shtega)1000e nje bilardo. Per qmim mun te diskutojm.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim