Kopaqka per futboll

Shitet nga: Eron Krasniqi 25 Jan 20:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Sport me top
Shiten kopaqkat per futboll.Nje pare jane Nike, Rebook dhe Adidas.
Niket 15 euro .
Adidasat Me marreveshje
Rebookat 10 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim