Ping Pong

Shitet nga: Alban 22 Mar 19:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Sport me top
Shes urgjent 3 tabela Ping Pongu me 17 reketa, 1 Friz per pije 1kollirifer per nxemje me rrym ni monitor 2 reklama njera elektrike dhe 8 korrika 1 shporet .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim