Shes Tabelën e Pingpongut

Shitet nga: Milaim 20 Shk 14:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Sport me top
Është ne gjendje te rregullt dhe është prodhim German.
Tel.045686153
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim