shitet komplet biznesi ose bejm nrrim me ndonje ..

Shitet nga: seli 27 Pri 10:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Sport me top
Shiten dy bilardo te tipit ZEKI no.8.Bilardot posedojne secili nga dy pale topa,secili nga 10 stega.
Vine komplet me drita si dhe 8 piktura te bilardos.
Tri shankerica me nga tri ulse.
Nje separe.
te gjitha ne gjendje te mire dhe shume pak te perdorura.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim