Just 4 U

Shitet nga: Blej Online 24 h Online 21 Tet 11:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Prodhimet : Për femra
https://www.facebook.com/pages/Blej-online-24h-non-stop/417527078414387?ref=tn_tnmnMake Up-a, stoli argjendi,bizhuteri ,ora dore ,ora muri, syze dielli,suze me diopteri, anta krahu,qanta dore,nderresa te brendshme ,kostume larje ,paisje te ndryshme me porosi (diskrecion i garantuar) nese deshironi produktet origjinale dhe kualitative na kontaktoni ne faqen tone ne facebook ne linkun e sipershenuar ,
Vetem kerkoni ate qe deshironi dhe ne do ua sigurojme brenda nje afati sa ma te shkurter dhe me qmim te volitshem. etj, etj.


Blej 24h Online Just 4U

https://www.facebook.com/pages/Blej-online-24h-non-stop/417527078414387?ref=tn_tnmn


Ju faleminderit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim