Fustanin e Bardhe te Nuseris

Shitet nga: Drita 16 Shk 15:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Prodhimet : Për femra
Shes fustanin e nuserise i perdorur vetem nje here i pershtatshem pothuajse per te gjitha sepse ngushtohet dhe lirohet me lidhse, fustani eshte blere ne White Sposa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim