Jeleka per nuse, pune dore

Shitet nga: Buqe 12 Mar 16:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Prodhimet : Për femra
Jeleka per nuse pune dore. Nuk jane te perdorur dhe punohen me porosi. Cmimi me marreveshje. Per me shume info kontaktoni ne numrin 045 539 881
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim