KEPUCE PER NUSE , TE PAPERDORURA...

Shitet nga: Kumrije.b 02 Maj 21:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Prodhimet : Për femra
Shes kepuce per nuse te pa predorura siq mund te shihen dhe ne foto nje pale jane prej gjermanie dhe qmimi eshte i volitshem per detaje me te hollsishme mund te me kontaktoni ne ket nr.tel. ..... ....
049 626 156 -->>viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim