Rrobaqepse

Shitet nga: Rrobaqepse 24 Shk 18:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Prodhimet : Për femra
Bejm vello,fustana solemn ,si dhe te gjitha permisimet ne rroba,si ngushtime,shkurtime si dhe punime me dore.Ju mirepresim nga ora 5 pasdite ne numrin 049 217 363 gjendem ne Fushe Kosove.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim