Veshje nusrie

Shitet nga: sara 09 Pri 18:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Prodhimet : Për femra
Shes veshjet e nusris njëher të përdorura 300€ dallam dimi jelek këpuc shtes ju vjen dhe vallja e fustanit te bardh dhe ndonjë fustan nusrije gratis nr tel 044 322 858
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim