Veshje te markave te ndryshme

Shitet nga: Hazbije zeqiri 15 Pri 12:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Prodhimet : Për femra
Size:standard dhe Usa:42
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim