jakne me shumic dhe me pakic

Shitet nga: besarti 19 Dhj 14:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

9 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Prodhimet : Për femra
jaknet jan te importuara nga Dubai jan kualitet i lart shiten me hsum dhe me pakic Qmimi per 1 kushton 9 e
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim