vello FUSTAN NUSRIS

Shitet nga: cansu 06 Jan 12:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Prodhimet : Për femra
shitet vello nr38 gjatsıa 1,72 ngjyr qumshtı eshte e qept ndersa qıpken ekam pru prej turqie ka mundesı me ngushtu apo me lıru gjethsej 5 ore ekam vesh dhe kam pastru ne pastrimkimik eshte komlet me dorza dhe duvak, shıtet 350euro te interesuarıt mund me kontaktojn me tmira
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim