Jakne

Shitet nga: arsim 19 Jan 11:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

9 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Prodhimet : Për meshkuj
Shes jakne me kualitet gjerman
Me numra te ndryshem dhe me qmim shume te volitshem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim