Patika të futbollit adidas

Shitet nga: Xxxxx 28 Nën 21:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Prodhimet : Për meshkuj
Shes patikat e futbollit adidas origjinal te ardhura nga gjermania janë në gjendje të rregullta dhe jan te perdorura vetem 1 muaj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim