URGJENT Atlete per futboll original NIKE

Shitet nga: Andi-Behrami 10 Pri 22:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Prodhimet : Për meshkuj
NIKE (mercurial) per futboll profesional te ardhura nga Gjermania.
Numri i atleteve eshte (EUR-33,20.5CM).
Per me shume na kontaktoni ne numrin e telefonit dhe Viber-it 049523167.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim