jakne me shumic dhe pakic

Shitet nga: besarti 19 Dhj 14:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

9 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Prodhimet : Unisex
Jakne me shumic dhe me pakic .jan te importuara nga Dubai .kualitet i lart . qmimi 9 e
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim