Aparat ndegjimi (per persona qe kan problem m..

Shitet nga: Lati 09 Shk 15:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Aparat per ndegjim per persona qe kan problem me ndegjim eshte shum i pershtatshem dhe vetem dy jav i perdorur , arsyeja qe po e bej kete shpallje ,pra po e shes eshte se i kam dy te till identik
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim