Barera kunder insekteve

Shitet nga: Flurim 24 Shk 19:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Kemi ilaq per buba shfaba dhe te gjitha insektet e llojeve tjera,jane efikase dhe ekologjike 100 %,nuk jane aspak te demshme per femijet ,ben pra shfarosjen e insekteve te ndryshme si dhe minjeve nga objektet e ndryshme te banimit.gjendemi ne Fushe Kosove, shesim me shumic dhe pakic ,na kontaktoni qdo dite ne numrin 049163652.ju faleminderit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim