Bicikleta per invalid e importuar nga zvicr

Shitet nga: biciklet 12 Pri 06:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
shitet bicikleta shum e mir dhe praktike per shetitjen e invalidav per me
shum info gjendemi ne sllatin Elektromont Vali nr per kontakt edhe viber +37745570849
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim