Boca per co2

Shitet nga: Denis 03 Pri 11:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Shiten boca per co2 te 5 littave dhe 10 litrave mund ti shiqoni ne foto
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim