DOGANA E KERREV

Shitet nga: DOGANA E KERREV 03 Shk 22:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
JAP KUSH ESHTE I INTERESUAR ME DOGANU KERRIN SE UN JAM I LIRUN NGA DOGANA DHE ACIZA SEPSE UN JAM INVALID I LUFTES DHE EKAM DOGANEN E KERREV KUSH ESHTE I INTERESUAR LE TME THIRR NTEL BEHET LIRE QFAREDO LLOJ VETURE SKA LIDHJE VLERA QMIMI DISKUTUSHEM
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim