Dyer dhe Gilinera

Shitet nga: Ramush Fazliu 15 Gsh 17:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Punojme dyer dhe gilindera nga hekuri, te modeleve te ndryshme sipas porosise, me cmime te volitshme.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim