GJENERATOR NGA 1KW -DERI 250KW Gjenerator Agregat

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: HONDA-KS 17 Mar 11:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Kemi Gjeneratorë nga 1kw deri 250kw,gjithashtu kemi dhe gjeneratorë te perdorur, Si dhe bëjmë shitjen e pjesëve rezervë të Gjeneratorëve dhe servisimin dhe rregullimin e tyre..
Fushë Kosovë Rr. Nënë Tereza.
- Për më Shumë Vizitoni: WWW.HONDA-KS.EU
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim